Number of items: 401

Csabai jelzéssel: Házak völgyben. Olaj, falemez, sérült, 43×54 vm cm
10049.

14 000 HUF
37,94
43,75
17

10050.

1 600 HUF

Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
10051.

9 000 HUF
24,39
28,13

Diskay Lenke (1924-1980): Ex libris Dr. Barabás Pány Éva. Színes fametszet, papír, jelzett, 11×9 cm
10052.

1 000 HUF

10053.

60 000 HUF
162,60
187,50

Dongó jelzéssel: Dohányszárítás, tusrajz, papír, 20x23cm
10054.

1 600 HUF

Drahos István (1895-1968):  Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×5 cm
10055.

1 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Hazafelé tart a nyáj. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
10056.

4 000 HUF

Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
10057.

6 000 HUF

Enyingi Tamás (1964-2011): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 9×12,5 cm
10058.

6 000 HUF

Ék jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
10059.

1 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm
10060.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF