Number of items: 401

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10242.

2 000 HUF

Remsey jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, falemez, keretben, 70×50 cm
10243.

20 000 HUF
54,20
62,50
13

Réti Mátyás (1922-2002): Házak. Színezett linó, papír, jelzés nélkül,  16×23  cm
10244.

2 000 HUF

R.R jelzéssel: Kártyások. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×21 cm
10245.

3 000 HUF

10247.

6 000 HUF

Ruszkay György (1930-1990): Krokodil. Vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm
10248.

1 200 HUF

Ruszkay György (1930-1990): Karambol. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10249.

1 600 HUF

Ruszkay György (1930-1990): Cipő. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10250.

1 600 HUF

Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm
10251.

1 000 HUF

Ruszkay György (1930-1990): Lábcsalád. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10252.

1 600 HUF

Sárkány Győző(1951-): Nosztalgia. Rézkarc(100/2), papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x15 cm
10253.

1 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Erotikus ex libris, linó, papír, 5,5×7,5 cm
10254.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF