Number of items: 401

Torró Vilmos (1935-2001): Ex Libris, Albert Schweitzer. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10303.

1 000 HUF

Torró Vilmos (1935-2001): Ex Libris galambos Ferenc, SzigetvárLinómetszet, papír, jelzett, 13,5×10 cm
10304.

1 200 HUF

Török Katalin: A két fatörzs, olaj, farost, jelzett, 36×40 cm
10305.

1 000 HUF

10306.

1 400 HUF

Trojan Marian József (1931-) : Vegyes ex libris tétel, klisé,  2db papír, különböző méretben, 8x6cm; Nagy László Lázár (1935-): Ex libris, fametszet, dúcon jelzett, papír,  cca 11x6cm
10307.

1 800 HUF

Tull jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, 45×35 cm
10308.

5 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros 1978. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10309.

14 000 HUF
37,94
43,75

Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm
10310.

1 400 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, klisé, papír, pecséttel jelzett, 11,5×8 cm
10311.

800 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (172/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
10312.

1 200 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Ex libris, In memoriam Soó Rezső, Fametszet, papír, jelzett, 12×9 cm
10313.

1 200 HUF

10314.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF