Number of items: 401

Váci András (1926- ): Haza temetőben. Linó, papír, jelzett, 15×10 cm
10315.

1 000 HUF

Váczi András(1967-): Elefánt. Linó, papír, jelzett, 19x15 cm
10316.

1 200 HUF

10318.

13 000 HUF
35,23
40,63

Vén Edit  (1937-): Lány kosárral. Festett mázas csempekép, jelzett, keretben, 30×15 cm
10319.

5 000 HUF
16

Vincze jelzéssel: Tehenek a lépcsőnél. Vegyes technika, papír, 28×21 cm
10320.

1 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
10321.

1 200 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Uitz Béla (1887-1972).Tus, papír, jelzés nélkül, 14×10  cm
10322.

6 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Kalmár Magda (1944-).Tus, papír, jelzett, 13×9 cm
10323.

1 400 HUF

Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, falemez, 107×91 cm
10324.

28 000 HUF
75,88
87,50
10

Werner jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton (hullámos), 50×70 cm
10325.

8 000 HUF

10326.

12 000 HUF

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika,  papír, 42x42cm
10327.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF