Number of items: 401

Sztelek jelzéssel: Város a hegyen. Akvarell, papír, 13×19 cm
10291.

1 000 HUF

Takács Dezső (1933-): 4 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, 9×17 cm- 17×12 cm
10292.

1 600 HUF

Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm
10293.

2 000 HUF

Tavik Frantisek Simon (1877-1942): Notre Dome. Színezett akvatinta, papír, jelzett a nyomaton, 24×26 cm
10294.

6 000 HUF

Telepy jelzéssel: Hegycsúcs. Olaj, karton, 59×77 cm
10295.

12 000 HUF
33

Thész jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 60×80 cm
10296.

4 000 HUF

Thormáné Kiss Margit (1901-1977): Rózsás csendélet. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 45×32 cm
10297.

12 000 HUF

Tibai Takács Jenő (1846-1943): Balatoni szerelmesek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 27×18 cm
10298.

8 000 HUF

Tibor jelzéssel: Kikötő. Olaj, falemez, sérült, 32×48  cm
10299.

9 000 HUF
24,39
28,13

10300.

1 000 HUF

Timár jelzéssel: Orgonás csendélet. Akvarell, olaj, karton, üvegezett, ovális keretben, sérülésekkel 61x74cm
10301.

7 000 HUF
18,97
21,88

Tornyai jelzéssel: Támaszkodó lány. Olaj, vászon, 28×18 cm
10302.

8 000 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF