Number of items: 401

F.Zimmert jelzéssel: Olasz kisváros. Olaj, farost, fa keretben, 15x11 cm
10342.

5 000 HUF

Zoltovány jelzéssel: Dinnyés csendélet. Tempera, selyem, üvegezett keretben, 31×50 cm
10343.

5 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Erdőszélén. Olaj, farost, üvegezett keretben, a keret sérült,  14×24 cm
10344.

2 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Táborozók. Akvarell, papír, 41×28 cm
10345.

5 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, karton, üvegezett keretben, 26×37 cm
10346.

4 000 HUF

Zórád jelzéssel: Figyelmeztető kézfogás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 37×46 cm
10347.

6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lila világ, vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, hátulján a művész dedikációjával, 9,5×7 cm
10348.

1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őzikék a parkban, vegyes technika, papír, 9x6cm
10349.

1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, 22×13 cm
10350.

1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szénás szekér. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×35 cm
10351.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lovagló nő. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 41×29 cm
10352.

3 000 HUF
19

Olvashatatlan jelzéssel: Udvari beszélgetés. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett, 25x19 cm
10353.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF