Number of items: 82

12945.

24 000 HUF
65,04
75,00

12946.

5 000 HUF

12947.

22 000 HUF
59,62
68,75

12948.

9 000 HUF
24,39
28,13

12949.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

2 800 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12950.

3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
12951.

3 800 HUF
10,30
11,88

Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 25 kötet a sorozatból Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
12952.

12 000 HUF

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Budapest, 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt
12953.

1 000 HUF

12954.

1 000 HUF

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
12955.

2 000 HUF

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
12956.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF