Number of items: 82

Tolsztoj összes regényei és elbeszélései 6 kötet a sorozatból. Néhol sérült egészvászon kötésben.
12981.

1 000 HUF

Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
12982.

900 HUF
2,44
2,81

Arany János-Zichy Mihály: Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival (facsimile kiadás) 38x45 cm
12983.

2 000 HUF

Nemesné M. Márta: Vízcsepp mese. O. Petrocsiv Emil rajzaival. Budapest 1922. Tarka könyvek.
12984.

1 000 HUF

Dóczi Lajos: Csók. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.  Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12985.

1 000 HUF

Dóczi Lajos: Széchy Mária. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12986.

1 000 HUF

12987.

32 000 HUF
86,72
100,00

12988.

2 000 HUF

Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek
12989.

1 200 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12990.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF