Number of items: 82

Gaal Mózes: Kazinczy Ferenc élete és költészete. Bp.-Pozsony, Stampfel Károly. Belsejében ajánlással 1899-es dátumozással. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél enyhén sérült, jó állapotban.
12969.

1 200 HUF

Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
12970.

1 000 HUF

12971.

11 000 HUF
29,81
34,38

Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban
12972.

2 200 HUF
5,96
6,88

12973.

1 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12974.

1 000 HUF

12975.

3 600 HUF
9,76
11,25

Suschka Richárd: Egyszerű gazdasági számvitel. Bp., 1902. Pátria. 212p. Egészvászon kötésben
12976.

1 000 HUF

Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. hetedik kiadás. Bp. 1929. Auto- és motorujság kiad. 367 l. 47 l. (Budapest uccáinak és tereinek betürendes névsora.) Kissé megviselt illusztrált kiadói borítékban. Dedikált!
12977.

2 000 HUF

Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
12978.

1 200 HUF

12979.

4 000 HUF

cca 1960 Alkatrészkatalógus a Pobeda M 20 típusú személygépkocsihoz
12980.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF