https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 82

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kis János Versei. Kiadta Kazinczy Ferencz Második kötet Pesten, 1814. Trattner. 1 t. Első kiadás! 226p. Megviselt kiadói papírkötésben
1
12921.

Kis János Versei. Kiadta Kazinczy Ferencz Második kötet Pesten, 1814. Trattner. 1 t. Első kiadás! 226p. Megviselt kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fűzve, kiadói borítékban. Csapó Sámuel szociáldemokrata politikus tulajdonosi névbejegyzésével
1
12922.

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fűzve, kiadói borítékban. Csapó Sámuel szociáldemokrata politikus tulajdonosi névbejegyzésével

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1921, Genius. Számozott: 459/1500. Díszes, Gottermayer-féle kiadói szakadozott papírkötésben
1
12923.

Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1921, Genius. Számozott: 459/1500. Díszes, Gottermayer-féle kiadói szakadozott papírkötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
Biographiák vagy a régi és ujjabb időbéli nevezetes embereknek életeknek 's viselt dolgaiknak leírásai. Schiller után fordította Tanárki Mihály. Második darab. Pest, 1812, Trattner Mátyás. 1 rézmetszetű címképpel. Kissé megviselt papírkötésben
1
12924.

Biographiák vagy a régi és ujjabb időbéli nevezetes embereknek életeknek 's viselt dolgaiknak leírásai. Schiller után fordította Tanárki Mihály. Második darab. Pest, 1812, Trattner Mátyás. 1 rézmetszetű címképpel. Kissé megviselt papírkötésben

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
1
12925.

Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal
1
12926.

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
A magyar kereskedő könyve I-IV köt (4 db) Szerk: Schack Béla. Teljes! Bp 1907-1911. Révai. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája, kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Kiadói, egységes aranyozott egészvászon Gottermayer kötésben. Szép állapotban
1
12927.

A magyar kereskedő könyve I-IV köt (4 db) Szerk: Schack Béla. Teljes! Bp 1907-1911. Révai. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája, kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Kiadói, egységes aranyozott egészvászon Gottermayer kötésben. Szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Petőfi Sándor vegyes művei I.-III. kiadta Gyulai Pál, Pest. 1863. Pfeifer Ferdinánd. Aranyozott, vaknyomott egészvászon kötésben (Méhner), aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
1
12928.

Petőfi Sándor vegyes művei I.-III. kiadta Gyulai Pál, Pest. 1863. Pfeifer Ferdinánd. Aranyozott, vaknyomott egészvászon kötésben (Méhner), aranyozott lapszélekkel, szép állapotban

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.
1
12929.

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas, molyrágta kötésben, kopottas állapotban.
1
12930.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas, molyrágta kötésben, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
1
12931.

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben
1
12932.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment