Number of items: 82

12933.

1 600 HUF

12934.

1 400 HUF

Költők Albuma. Szerkesztette: Radó Antal. Bp., 1890. Lampel Róbert (Wodianer F és fiai)  Cs. és kir. udv. Könyvkereskedés tulajdona. Kiadói díszes egészvászon kötés, festett borító, festett lapszél. Illusztrált, foltos.
12935.

1 000 HUF

Jókai Mór 10 kötet. Budapest, 1904-1930, Révai Testvérek kiadása. Díszes keménykötésű, aranyozott. Kötetenként változó állapotban.
12936.

1 000 HUF

Baranyi Ferenc: Esőveréssel. Válogatott és új versek. Dedikált! Bp., 1975, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12937.

2 000 HUF

12938.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

4 600 HUF
12,47
14,38

12939.

14 000 HUF
37,94
43,75

12940.

12 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
12941.

55 000 HUF
149,05
171,88

12942.

6 000 HUF

12943.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

10 000 HUF

12944.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

34 000 HUF
92,14
106,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF