https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Ex libris - small-graphics

Number of items: 100

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm
1
11671.

Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm
1
11672.

Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
1
11673.

Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm
1
11674.

Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm
1
11675.

Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm
1
11676.

Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm
1
11677.

1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm
1
11678.

Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm
1
11679.

Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm
1
11680.

1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm
1
11681.

Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm
1
11682.

Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment