Ex libris - small-graphics Number of items: 100
3479612
11671
523
Ex libris - small-graphics
Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
2869945
11672
523
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
2869942
11673
523
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3479605
11674
523
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479604
11675
523
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3479601
11676
523
3200
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3479583
11677
523
Ex libris - small-graphics
1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3479585
11678
523
Ex libris - small-graphics
Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3512113
11679
523
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3479538
11680
523
2200
Ex libris - small-graphics
1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3517130
11681
523
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513811
11682
523
Ex libris - small-graphics
Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house