Ex libris - small-graphics

Number of items: 100

Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig
11646.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm
11647.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Feszt László, ifj. (1957- ): 2 db ex libris Arató Antal, 1989 (egy paszpartuban). Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, 10,5×6 cm
11648.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm
11649.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Geiger Richárd (1870-1945): 10 db illusztráció, klisé, papír, jelzett a klisén, 13x8,5 cm körüli méretben
11650.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1975 German Ratner moszkvai grafikusművész magyar gyűjtők és művészek részére készített tíz műanyagmetszetű ex librise. Bp., 1975, Kisgrafika Barátok Köre, 2 sztl. lev.+ 10 t. Kiadó papírmappában, 19,5x16,5 cm. Számozott (153./300) példány.
11651.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Grünbaum Ernő (1908-1945): Ex libris sr. Arady K. Linómetszet, papír, jelzett, 11,5×7 cm
11652.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1967. Linómetszet, papír, jelzett. 10,5x16 cm
11653.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján. Lap alján hajtásnyommal. 11,5×7,5 cm
11654.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Ex libris terv (Heinz Elber), ceruza, papír, 11x13 cm
11655.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: V. ker. áll. főreáliskola. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 2,5x3,5 cm.
11656.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kisgrafika folyóirat 1974-1989, szórványszámok, össz. 26 db, közte néhány duplummal. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban.
11657.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF