Ex libris - small-graphics Number of items: 100
3266362
11646
523
Ex libris - small-graphics
Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3113631
11647
523
3200
Ex libris - small-graphics
Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3510479
11648
523
Ex libris - small-graphics
Feszt László, ifj. (1957- ): 2 db ex libris Arató Antal, 1989 (egy paszpartuban). Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, 10,5×6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509141
11649
523
Ex libris - small-graphics
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3482990
11650
523
Ex libris - small-graphics
Geiger Richárd (1870-1945): 10 db illusztráció, klisé, papír, jelzett a klisén, 13x8,5 cm körüli méretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3349848
11651
523
Ex libris - small-graphics
1975 German Ratner moszkvai grafikusművész magyar gyűjtők és művészek részére készített tíz műanyagmetszetű ex librise. Bp., 1975, Kisgrafika Barátok Köre, 2 sztl. lev.+ 10 t. Kiadó papírmappában, 19,5x16,5 cm. Számozott (153./300) példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3508979
11652
523
Ex libris - small-graphics
Grünbaum Ernő (1908-1945): Ex libris sr. Arady K. Linómetszet, papír, jelzett, 11,5×7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3272348
11653
523
Ex libris - small-graphics
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1967. Linómetszet, papír, jelzett. 10,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3509114
11654
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján. Lap alján hajtásnyommal. 11,5×7,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3458694
11655
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris terv (Heinz Elber), ceruza, papír, 11x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514217
11656
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: V. ker. áll. főreáliskola. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 2,5x3,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474853
11657
523
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika folyóirat 1974-1989, szórványszámok, össz. 26 db, közte néhány duplummal. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house