Ex libris - small-graphics

Number of items: 100

Klf. alkotók (Kopasz Márta, Kner Albert, Fery Antal stb.): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett a nyomaton. Klf. méretekben.
11658.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Klf. alkotók (Kósa Bálint, Szökőcs Béla stb.): 12 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett. Egyik foltos. Klf. méretekben.
11659.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben
11660.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klf. alkotók (többségében Einczinger Ferenc): 4 db kisgrafika. Klf. technikák, papír. Jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. Egyik szélén kisebb ázásnyommal.
11661.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
11662.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Ilona 1909. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×5 cm Lap tetején beszakadás
11664.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris dr. Vidra Klára. Linómetszet, papír, jelzett, 7,5x5 cm
11665.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mizser Pál (1941-2021): Boldog Újévet kíván, rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 12x10 cm
11666.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mosonyi-Pfeiffer Hellmann (1863-1905): Ex libris Soós István (szecessziós könyvjegy). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 5,5×4,5 cm
11667.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy Sándor (1869-1950): B. Weissenbach Iván könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x6,5 cm
11668.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm
11669.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm
11670.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF