Ex libris - small-graphics Number of items: 100
3514225
11658
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Kopasz Márta, Kner Albert, Fery Antal stb.): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476371
11659
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Kósa Bálint, Szökőcs Béla stb.): 12 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett. Egyik foltos. Klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3401730
11660
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3517138
11661
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (többségében Einczinger Ferenc): 4 db kisgrafika. Klf. technikák, papír. Jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. Egyik szélén kisebb ázásnyommal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3014379
11662
523
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3480546
11664
523
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Ilona 1909. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×5 cm Lap tetején beszakadás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3510906
11665
523
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris dr. Vidra Klára. Linómetszet, papír, jelzett, 7,5x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518370
11666
523
Ex libris - small-graphics
Mizser Pál (1941-2021): Boldog Újévet kíván, rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 12x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509085
11667
523
Ex libris - small-graphics
Mosonyi-Pfeiffer Hellmann (1863-1905): Ex libris Soós István (szecessziós könyvjegy). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 5,5×4,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3508965
11668
523
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor (1869-1950): B. Weissenbach Iván könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3234416
11669
523
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3515675
11670
523
Ex libris - small-graphics
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house