Ex libris - small-graphics Number of items: 100
3502406
11610
523
7500
Ex libris - small-graphics
Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 15 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3511286
11611
523
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer, Budapest. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 10x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3509260
11612
523
Ex libris - small-graphics
Markó Lajos (1882-): Erotikus ex libris Dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 15×13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509272
11613
523
Ex libris - small-graphics
Markó Lajos (1882-?): Ex libris Bakonyi Kató. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/12), 9,5x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509266
11614
523
3800
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 13x10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3509177
11615
523
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Clara könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3509285
11616
523
3200
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 5 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, klf. méretekben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3509137
11617
523
Ex libris - small-graphics
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509186
11618
523
Ex libris - small-graphics
cca 1930 A Pesti Izraelita Hitközség Reálgimnáziumának ajándéka (judaika ex libris, a mai ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola), klisényomat, papír, jelzés nélkül, alján apró sérüléssel, 12x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509321
11619
523
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Móricz Miklósné. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 8x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509350
11620
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Gyula (1879-1920): Ex libris. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 8,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509362
11621
523
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor (1868-1950): Györgyi Kálmán könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 10,5x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house