Ex libris - small-graphics

Number of items: 100

Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 15 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
11610.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer, Budapest. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 10x9 cm
11611.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Markó Lajos (1882-): Erotikus ex libris Dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 15×13 cm
11612.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Markó Lajos (1882-?): Ex libris Bakonyi Kató. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/12), 9,5x14 cm
11613.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 13x10,5 cm
11614.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Gara Arnold (1882-1929): Clara könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x8,5 cm
11615.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Haranghy Jenő (1894-1951): 5 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, klf. méretekben
11616.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm
11617.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930 A Pesti Izraelita Hitközség Reálgimnáziumának ajándéka (judaika ex libris, a mai ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola), klisényomat, papír, jelzés nélkül, alján apró sérüléssel, 12x8 cm
11618.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Móricz Miklósné. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 8x10 cm
11619.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tichy Gyula (1879-1920): Ex libris. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 8,5x7 cm
11620.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagy Sándor (1868-1950): Györgyi Kálmán könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 10,5x8 cm
11621.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF