Ex libris - small-graphics

Number of items: 100

Szűcs Édua (1959-): Tóth József Farkas könyve, 1992. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x9,5 cm
11683.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tedesco Anna (1903-1969): Ex libris Gross Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, apró lapszéli szakadással, 9x5,5 cm
11684.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Telkessy Valéria (1870-1950): Ex libris Ludovici Katona. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 9x5,5 cm
11685.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Stephani Réthy (erotikus könyvjegy). Rézmetszeten, papír, jelzett a metszeten, d: 6 cm
11686.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Colomani Palmer, 1910-es évek. Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, 6x5 cm
11687.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzés nélkül, 8,5x6 cm
11688.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Tompos E. Linómetszet, papír, jelzett, 15×10 cm
11689.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Lago Maggiore. Linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, 12×9 cm
11690.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Tamás. Rézkarc, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x6 cm
11691.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Telbisz ("lopták dr. Telbiszéktől, Szeged). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9,5x11 cm
11692.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Wim van der Kuylen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×8 cm
11693.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikus ex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
11694.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF