Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 147

1968 "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (Karl Marx születésének 150. évfordulójára) kétoldalas bronz emlékérem Szign.: Weiss (63mm) T:AU 1968. "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (For the 150th anniversary of the birth of Karl Marx) double-sided bronze commemorative medal Sign.:Weiss (63mm) C:AU
33141.

1968 "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (Karl Marx születésének 150. évfordulójára) kétoldalas bronz emlékérem Szign.: Weiss (63mm) T:AU
1968. "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (For the 150th anniversary of the birth of Karl Marx) double-sided bronze commemorative medal Sign.:Weiss (63mm) C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
33142.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2007. "John Fitzgerald Kennedy 1917-1963 - Life and Legacy / Inauguration of President John F. Kennedy - January 20. 1961" kétoldalas, ezüstözött Cu emlékérem, kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP patina
33143.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU
33144.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU
USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok 1986. "Százéves a Szabadságszobor" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (3,13g/0.999/19mm) + Ag foglalat (0,96g/0.925) T:AU,XF patina USA 1986. "Centennial of the Statue of Liberty" double-sided, hallmarked Ag medallion (3,13g/0.999/19mm) + Ag frame (0,96g/0.925) C:AU,XF patina
33145.

Amerikai Egyesült Államok 1986. "Százéves a Szabadságszobor" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (3,13g/0.999/19mm) + Ag foglalat (0,96g/0.925) T:AU,XF patina
USA 1986. "Centennial of the Statue of Liberty" double-sided, hallmarked Ag medallion (3,13g/0.999/19mm) + Ag frame (0,96g/0.925) C:AU,XF patina

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Amerikai Egyesült Államok 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarök" ezüstpatinázott fém merch emlékérem eredeti, bontatlan "Marvel" csomagolásban. Készült a mozifilm premierje alkalmából, Kínában. (38mm) T:UNC USA 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarok" silver patinated metal merch medallion in original, unopened "Marvel" case. Made in China, for the movie premier. (38mm) C:UNC
33146.

Amerikai Egyesült Államok 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarök" ezüstpatinázott fém merch emlékérem eredeti, bontatlan "Marvel" csomagolásban. Készült a mozifilm premierje alkalmából, Kínában. (38mm) T:UNC
USA 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarok" silver patinated metal merch medallion in original, unopened "Marvel" case. Made in China, for the movie premier. (38mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn
33147.

Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás
USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Amerikai Egyesült Államok DN "President of the United States - Jimmy Carter" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:UNC (eredetileg PP) USA ND "President of the United States - Jimmy Carter" gold plated commemorative medallion (34mm) C:UNC (originally PP)
33148.

Amerikai Egyesült Államok DN "President of the United States - Jimmy Carter" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:UNC (eredetileg PP)
USA ND "President of the United States - Jimmy Carter" gold plated commemorative medallion (34mm) C:UNC (originally PP)

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok DN "Smith Tool Division of Smith International INC" egyoldalas, öntött fém emlékplakett, hátoldalán "21" számozással (~63x76mm) T:VF USA ND "Smith Tool Division of Smith International INC" one-sided, cast metal commemorative plaque, numbered "21" on the reverse (~63x76mm) C:VF
33149.

Amerikai Egyesült Államok DN "Smith Tool Division of Smith International INC" egyoldalas, öntött fém emlékplakett, hátoldalán "21" számozással (~63x76mm) T:VF
USA ND "Smith Tool Division of Smith International INC" one-sided, cast metal commemorative plaque, numbered "21" on the reverse (~63x76mm) C:VF

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Hűséges munkatársunknak, Ingeborg Schmidt asszonynak 1987" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem dísztokban. Szign.: "Grienauer" (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue mitarbeit Frau Ingeborg Schmidt Wien 1978 (For Faithful Work to Ms. Ingeborg Schmidt Vienna 1965)" two-sided, silver-plated bronze medallion in decorative case. Sign.: "Grienauer" (70mm) C:AU
33150.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Hűséges munkatársunknak, Ingeborg Schmidt asszonynak 1987" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem dísztokban. Szign.: "Grienauer" (70mm) T:AU
Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue mitarbeit Frau Ingeborg Schmidt Wien 1978 (For Faithful Work to Ms. Ingeborg Schmidt Vienna 1965)" two-sided, silver-plated bronze medallion in decorative case. Sign.: "Grienauer" (70mm) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
33151.

Austrian Empire 1736. "Marriage of Franz of Lorraine and Maria Theresa" double-sided Ag token. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) C:XF,VF small patina

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Ausztria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) Szign.:L. Pichler T:VF kis patina Austria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" double-sided bronze commemorative medal (46mm) Sign.:L. Pichler T:VF small patina
33152.

Ausztria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) Szign.:L. Pichler T:VF kis patina
Austria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" double-sided bronze commemorative medal (46mm) Sign.:L. Pichler T:VF small patina

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF