Military Number of items: 109
3513618
33424
524
Military
Numismatics
1970-1980 k. "Magyar Néphadsereg Távírász " zománcozott bronz osztályos jelvények 1., 2. és 3. fokozat (3xklf) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2842467
33425
524
Military
Numismatics
1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3440074
33426
524
Military
Numismatics
1970-1980 k. "MN (Magyar Néphadsereg)" egyoldalas, öntött bronz híradós plakett, eredeti tokban. Szign.: Rózsa Péter (1936-2015) (117x131mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514023
33427
524
Military
Numismatics
1970 k. "A Magyar Néphadsereg - Kiváló Szakaszparancsnoka " aranyozott, zománcozott jelvény (48x31mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514015
33428
524
Military
Numismatics
1970 k. "Kiváló Határőr " aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) + miniatűr (22x15mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
3503785
33429
524
Military
Numismatics
1970 k. "Kiváló Határőr " aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3516256
33430
524
Military
Numismatics
1970 k. "Magyar Néphadsereg " öntött bronz emlékplakett (78x78mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513636
33431
524
Military
Numismatics
1970 k. "Zrínyi Katonai Akadémia " zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3416369
33432
524
Military
Numismatics
1979. "A Pajzs '79 gyakorlat politikai munkájának segítéséért köszönetét fejezi ki, a Seregtest Katonatanácsa és Pártbizottsága " egyoldalas bronz lemezplakett filc borítású fa talpon (225x152mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3204451
33433
524
Military
Numismatics
1980 "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
2838441
33434
524
Military
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453902
33435
524
Military
Numismatics
1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994 " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house