Military

Number of items: 109

1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
33352.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating NMK 244
33353.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating
NMK 244

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
33354.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
33355.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
33356.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, füllel, karikával T:XF
33357.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 249
33358.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 249

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 249, NMK 137.
33359.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina
NMK 249, NMK 137.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina NMK 218.
33360.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina
Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina
NMK 218.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
33361.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Tautenhayn" T:VF, nagyobb peremhibák
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark- ribbon- and ear. Sign.: "Tautenhayn" C:VF, huge edge errors
NMK 133.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
33362.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina
33363.

1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF