1915 k. Osztrák-Magyar Monarchia Tollat formázó részben zománcozott fém propaganda jelvény, az Oszmán birodalom, a Német birodalom, Ausztria (Habsburg) és Magyarország zászlajaival. függőleges tűvel (60x20mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge in a form of a feather, partially enamelled metal propaganda badge with the flags of Ottoman empire, German empire, Austria and Hungary. With vertical pin (60x20mm) C:XF
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya" bronz kitüntetés "WZ" gyártói jelzés a hátlapon T:AU / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class" bronze decoration with "WZ" maker's mark on the reverse C:AU NMK 291
1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének aranyozott, zománcozott, bronz gomblyuk jelvénye, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5" gyártói jelzéssel (17x9mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Gilt, enamelled bronze buttonhole badge of the Order of Franz Joseph, Knight's Cross with "Morzsányi Budapest Eskü út 5" makers mark on the edge (17x9mm) C:XF enamel error
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch NMK 306.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon. Sign.: R. Placht C:VF oxidation NMK 328.
1918 k. "In memoriam 1914-1918" felvarrható, utólag festett Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos "XI.67/22" sorszámmal (38x66mm) T:VF patina, lepattogzott festés cca 1918. "In memoriam 1914-1918" sew-on Zn cap badge painted afterwards, on the back with stamp of the National War Relief Committee Badge Department, with handwritten "XI.67/22" serial number (38x66mm) C:VF patina, peeling paint