Military Number of items: 109
3460019
33436
524
Military
Numismatics
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3522224
33437
524
Military
Numismatics
2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3394095
33438
524
Military
Numismatics
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3086758
33439
524
Military
Numismatics
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3084903
33440
524
100
Military
Numismatics
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 200 300
3025710
33441
524
2200
Military
Numismatics
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3497574
33442
524
Military
Numismatics
Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518481
33443
524
Military
Numismatics
Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516196
33444
524
Military
Numismatics
DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros " egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3443247
33445
524
Military
Numismatics
DN (2000 k.) "Honvédségért " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517502
33446
524
Military
Numismatics
Észak-Korea DN "A Kommunizmusért " az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3435291
33447
524
Military
Numismatics
Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house