https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 109

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF
1
33436.

1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés
1
33437.

2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
1
33438.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU
1
33439.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
1
33440.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 HUF
100 200 300
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF
1
33441.

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF
1
33442.

Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF
Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF
1
33443.

Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF
Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF
1
33444.

DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU
1
33445.

DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU
1
33446.

Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU
1
33447.

Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU
France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment