Franciaország ~1900. "Francia Önkormányzatok Nemzeti Lövészeti Társaságának kitüntető emlékérme" bronz emlékérem füllel (51mm) T:AU France ~1900. "Medal of Honour of the National Shooting Association of French Municipalities" bronze commemorative medallion with ear (51mm) C:AU
Német Államok / Baden 1887. "Friedrich Grossherzog V. Baden / Zur erinnerung an das Kriegerfest des Höchgauer Militärverbandes am 14. & 18. August 1887." sárgaréz emlékérem (28mm) T:VF ph. German States / Baden 1887. "Friedrich Grossherzog V. Baden / Zur erinnerung an das Kriegerfest des Höchgauer Militärverbandes am 14. & 18. August 1887." brass commemorative medallion (28mm) C:VF edge error
Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1919. "Balti kereszt" fém kitüntetés (45x45mm) T:VF sérült German Empire / Weimar Republic 1919. "Baltic Cross (Baltenkreuz)" metal medal (45x45mm) C:VF damaged
Német Birodalom ~1913. "Porosz Szolgálati Emlékérem 2. Osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU German Empire ~1913. "Prussian Long Service Medal 2nd Class (Landwehr-Dienstauszeichnung II. Klasse)" bronze decoration with ribbon C:AU
Német Harmadik. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, eredeti szalagon, karikán "65" gyártói jelzéssel (Klein und Quenzer AG) T:XF / German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration with "65" maker's mark (Klein und Quenzer AG), on original ribbon C:XF
Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina
Orosz Birodalom 1912. "Az 1812-es Honvédő Háború Centenáriumi Emlékérem" aranyozott bronz emlékérem füllel (28mm) T:XF,VF Russian Empire ~1912. "Patriotic War of 1812 Centennial Medal" gilded bronze commemorative medal with ear (28mm) C:XF,VF
Románia 1950 k. "3. osztályú rádiós" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, "8832" sorszámmal (34x37mm) T:XF zománchiba Romania c. 1950. "3rd class radio operator" enamelled bronze badge with screw back, serial number "8832" (34x37mm) C:XF enamel error