Military Number of items: 109
3279761
33400
524
Military
Numismatics
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503805
33401
524
Military
Numismatics
1960-1970 k. "Katonai Tízpróba (KTP) " arany, ezüst, bronz fokozata, zománcozott jelvények (3xklf) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3433439
33402
524
3400
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem " bronz és ezüst fokozata (3db, 2xklf, mellszalag csak az egyiken) 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 20 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések, néhány mellszalaggal, legtöbbje anélkül (8db, 3xklf) + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (6db, 2xklf) T:AU-VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3516581
33403
524
13000
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje T:AU Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled bronze miniature decoration C:AU NMK 615. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3316258
33404
524
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3433672
33405
524
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3224731
33406
524
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3433413
33407
524
3400
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25, és 30 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3433428
33408
524
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3366810
33409
524
Military
Numismatics
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3516237
33410
524
Military
Numismatics
1967. "Miskolc 1967. VII. 23 " egyoldalas, öntött bronz plakett (87x69mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513662
33411
524
Military
Numismatics
1970-1980 k. "Élenjáró Hallgató - 1. osztály " rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house