Jewellery and precious metal items Number of items: 82
3522421
26000
524
1100000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g /// Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 100 000 HUF
Minimum bid:
1 100 000 HUF
1 100 000 1 300 000 1 500 000
3516374
26001
524
340000
Illusztris ezüst (Ag) díszkanál gyűjtemény, zománcozott díszítéses jelzett darabok a világ különböző részeiről, különböző finomságúak, bruttó 710g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
3515314
26002
524
360000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 34 cm, nettó 660g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
3514027
26003
524
340000
Ezüst (Ag) emléktál. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, mellette Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, rajta "Duszik Lajos 25 éves lelkipásztori működésének emlékére 1917-1942 a miskolci ev. egyház hivei" ajándékozási felirat, d: 32 cm, nettó 728g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
340 000 HUF
360 000 420 000 500 000
3486152
26004
524
200000
Arany (Au) pecsétgyűrű. Jelzett, 1966-1998 közötti fémjel, 14 karátos arany, mesterjegy, m: 68, nettó 8,9g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 000 HUF
220 000 260 000 300 000
3514021
26005
524
150000
Ezüst (Ag) talpas kínáló. Bécs vagy Pest, 1872-1922/37 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, d: 21 cm, m: 9,5 cm, nettó 304g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
160 000 190 000 220 000
3513640
26006
524
46000
Ezüst (Ag) húsvilla. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, h: 26 cm, nettó 92g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3515883
26007
524
150000
Ezüst (Ag) tálca hólyagos díszítéssel. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 18x21 cm, nettó 300g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
160 000 190 000 220 000
3518006
26008
524
80000
Horetzky (1969-): Ezüst (Ag) gyűrű. 999 ezrelékes öntött ezüst, jelzés nélkül, nettó 72g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3517751
26009
524
26000
Ezüst (Ag) kosár asztaldísz, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, m:14 cm, nettó 49g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3517722
26010
524
75000
Ezüst (Ag) kosár kínáló, jelzett, üveg betéttel, nettó 135g, m:21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
3502311
26011
524
360000
Arany (Au) gyűrű, 18k, benne 2 darab 0,2ct-os gyémánt és 3 darab cca 0,18ct-os smaragd, m: 54, jelzett, bruttó 4,7g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house