Jewellery and precious metal items Number of items: 82
3100884
26012
524
200000
Jewellery and precious metal items
14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3409934
26013
524
200000
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3409949
26014
524
260000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
3289711
26015
524
280000
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000
3409926
26016
524
500000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000
3409930
26017
524
550000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3453827
26018
524
550000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3464775
26019
524
200000
8,59ct természetes tanzanit. 15,05x10,21x5,84 mm, 8,59ct, violakék, certifikáttal, nyilvántartási számmal, ezüst (Ag) foglalatban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3513559
26020
524
3 darab arany (Au) fülbevaló, ráhúzók nélkül, jelzés nélkül, 14k, kő és gyöngy berakással, bruttó 1,27g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3513561
26021
524
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, nettó 6,7g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
4 000 4 800 5 500
3513598
26022
524
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló pár, piros kő berakással, fülbevalókban 925 finomságjel, gyűrűben 1999 utáni magyar behozatali fémjel, m: 55, bruttó 21,5g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3513588
26023
524
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kő berakással. Jelzett, 2004 utáni magyar fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m. 51, bruttó 4,5g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house