Jewellery and precious metal items

Number of items: 82

Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g
26036.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
26
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm
26037.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g
26038.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g
26039.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Egyszemélyes úti evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés
26040.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g
26041.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g
26042.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g
26043.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g
26044.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g
26045.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g
26046.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g
26047.

Available for bidding
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF