Jewellery and precious metal items
Number of items: 82
3514177
26036
524
6500
Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
19 000 22 000 26 000
3514039
26037
524
40000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm
Available for bidding
40 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3514171
26038
524
3200
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3514172
26039
524
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3514041
26040
524
48000
Egyszemélyes úti evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés
Available for bidding
48 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3518962
26041
524
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3518819
26042
524
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3516096
26043
524
36000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g
Available for bidding
36 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3516092
26044
524
6500
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g
Available for bidding
6 500 HUF
7 000 8 000 9 500
3516107
26045
524
13000
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g
Available for bidding
13 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3516101
26046
524
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3516116
26047
524
110000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g
Available for bidding
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m