Jewellery and precious metal items
Number of items: 82
3440223
26073
524
26000
Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2949412
26074
524
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3406318
26075
524
Ezüst (Ag) nyaklánc és gyűrű, jelzett össz 5 g, m: 55
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3513232
26076
524
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel díszítve, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3515670
26077
524
4 db-os kis ezüst tétel, változó méretben és állapotban, össz. 8,5 g
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3499459
26078
524
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 1,95 g m: 52
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3515676
26079
524
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 7,7 g, h: 19,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
3 000 3 600 4 200
3412888
26080
524
Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,2 g
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3514178
26081
524
Ezüst (Ag) 2 db duplaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,5 g
Available for bidding
2 400 HUF
3 200 3 800 4 400
3514175
26082
524
Ezüst (Ag) extravagáns gyűrű. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, méret: 56, nettó: 3,3 g
Available for bidding
1 800 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m