Jewellery and precious metal items

Number of items: 82

Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
26073.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
26074.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ezüst (Ag) nyaklánc és gyűrű, jelzett össz 5 g, m: 55
26075.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel díszítve, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g
26076.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
4 db-os kis ezüst tétel, változó méretben és állapotban, össz. 8,5 g
26077.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 1,95 g m: 52
26078.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 7,7 g, h: 19,5 cm
26079.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,2 g
26080.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ezüst (Ag) 2 db duplaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,5 g
26081.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) extravagáns gyűrű. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, méret: 56, nettó: 3,3 g
26082.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF