Books: Other languages

Number of items: 49

Alkhamissi, Khaled: Taxi. London, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24546.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24547.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Corpus Poetarum Latinorum unoo volumine absolutum. Editit Guilielmus Ernestus Weber. 1833, typis Henrici Ludovici Broenneri. Ludovicus Vayer (Vayer Lajos?) névbejegyzésével. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24548.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
24549.

Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe
Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Oeuvres Complétes de Moliére. Avec des notes de divers commentateurs. Paris, 1838, Chez Firmin Didot Fréres, 1 t. + 4+725+7 p. Francia nyelven. Későbbi átkötött szecessziós bambuszmintás kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, 1917-es possessori bejegyzéssel.
24550.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Cicero kolligátum:  Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,   Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.   Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p   M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben
24551.

Cicero kolligátum:
Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,

Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.
Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p

M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
24552.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Der Hausfreund. Eine Sammlung von Erzählungen und Geschichten mit vielen Holzschnitten. In drei Holzschnitten. Leipzig, 1853., Georg Wigand, 9 t. + 104;+98+6;+11 p. Gazdag, fametszetű képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
24553.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
24554.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db francia nyelvű könyv: Barbier, Auguste: Iambes et poemes. Paris, 1869, E. Dentu. Félbőr-kötésben, jó állapotban, kissé kopottas gerinccel. + La Fontaine, [Jean de]: Fables et épitres. Introduction par Émile Faguet. Paris, é.n., Nelson. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
24555.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ted Hughes: Elmet. Poems by - -. Photographs by Fay Godwin. London - Boston, 1994, Faber and Faber. Angol nyelven. Fay Godwin fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
24556.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Szvetlana Joszifovna Allilujeva] Swetlana Allilujewa: Zwanzig Briefe an einen Freund. Wien, 1967, Fritz Molden. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24557.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF