Books: Other languages

Number of items: 49

Smith, John: Marko und Kaido. 2003. Félvászon kötés, jó állapotban.
24534.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen &amp; Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24535.

White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen & Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts &amp; Stories. New York, Doubleday &amp; Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24536.

Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts & Stories. New York, Doubleday & Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham &amp; London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24537.

Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham & London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Maurice Maeterlinck: Von der Inneren Schönheit. Auszüge und Essays. Hrsg. von Maria Kühn. Düsseldorf-Leipzig,én., Karl Robert Langwiesche Verlag, 204+4 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
24538.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fuentes, Carlos: Christoph, Ungeborn. 1994, Rowohlt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24539.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&amp;Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24540.

Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gary, Romain: The Dance of Genghis Cohn. New York, 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24541.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Silone, Ignazio: Das Abenteuer eines armen Christen. 1973, DTV. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24542.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Grass, Günter: Grimms wörter. Eine Liebesklärung. München, 2012, Deutscher Taschenbuch Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24543.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kerouac, Jack: On the Road. New York, 1957. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24544.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Grossmann, David: Der Kindheitserfinder. 1998, DTV. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24545.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF