Books: Other languages Number of items: 49
3511739
24534
524
Books: Other languages
Smith, John: Marko und Kaido. 2003. Félvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511953
24535
524
Books: Other languages
White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen & Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511960
24536
524
Books: Other languages
Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts & Stories. New York, Doubleday & Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511917
24537
524
Books: Other languages
Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham & London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516848
24538
524
Books: Other languages
Maurice Maeterlinck: Von der Inneren Schönheit. Auszüge und Essays. Hrsg. von Maria Kühn. Düsseldorf-Leipzig,én., Karl Robert Langwiesche Verlag, 204+4 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511901
24539
524
Books: Other languages
Fuentes, Carlos: Christoph, Ungeborn. 1994, Rowohlt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518084
24540
524
Books: Other languages
Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511753
24541
524
Books: Other languages
Gary, Romain: The Dance of Genghis Cohn. New York, 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521610
24542
524
Books: Other languages
Silone, Ignazio: Das Abenteuer eines armen Christen. 1973, DTV. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521673
24543
524
Books: Other languages
Grass, Günter: Grimms wörter. Eine Liebesklärung. München, 2012, Deutscher Taschenbuch Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511749
24544
524
Books: Other languages
Kerouac, Jack: On the Road. New York, 1957. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521793
24545
524
Books: Other languages
Grossmann, David: Der Kindheitserfinder. 1998, DTV. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house