Books: Other languages

Number of items: 49

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.  Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.
24522.

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.

Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Silke van Dyk: Die Ordnung des Konsense. Berlin, 2006, Sigma. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24523.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Theo Green: Piano Key Transparency. Berkeley [CA], 1982, Inkblot Publications, 25 sztl. lev. Angol nyelven. A borító illusztációja Theo Green munkája. Illusztrált papírkötésben, foltos borítóval.
24524.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Charlotte Bronte: Jane Eyre. hn., én., . Nelson &amp; Sons, 1 t. + 517+XI p. Angol nyelven. 1913-as ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
24525.

Charlotte Bronte: Jane Eyre. hn., én., . Nelson & Sons, 1 t. + 517+XI p. Angol nyelven. 1913-as ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
H. P Robinson: La Photograhie en plen air. Seconde Partie Paris, 1889. Gauthier-Villars Et fils. II, 59 + (1) p. Kiadói papírborítóval, borító elvált. (A tájkép fotózás művészeti szempontjairól szóló munka, illusztrációkkal)
24526.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iustinus, Marcus Iunianus: Iustini Historiarum Philippicarum Ex Trogo Pompeio Libri XLIV. Tomus Primus. Notis et Indice Illustravit Eligius Johanneau. Parisiis, 1830, C. L. F. Panckoucke, 2+VIII+232 p. Latin nyelven. Korabeli kopott, foltos egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
24527.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Forberg, Friedrich Karl: De figuris Veneris. (The Manual of Classic Eotology).1967, Holloway House Publishing. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24528.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ware, Caroline F.: Greenwich Village 1920-1930. New York, Harper Colophon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24529.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Clauren, H[einrich]: Drey Tage aus meinem Leben. Das arme Kind. Der Giftmord. Hozzákötve: Verfehlte Liebe. (Keine Erfindung.) Der Brauttanz. Lustspiel in fünf Aufzügen. Wien, 1825, Bey Anton v. Haykul, 1 t. +58+65+1+23+1 p;+1 t.+68+112 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kissé foltos lapokkal, két lapon szakadással.
24530.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zabusky, Stacia E.: Leunching Europe. An Ethnography of European Cooperation in Space Science. New Jersey, Princeton.
24531.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Schmidt, Siegfried J.: Die Selbstoganisation des Sozialsystems Literatur im 18. Jahrhundert. 1989, Suhrkampf. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24532.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lasch, Christoph: Progress and Its Critics. The True and Only Heaven. New York / London, 1991, Norton &amp; Company. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24533.

Lasch, Christoph: Progress and Its Critics. The True and Only Heaven. New York / London, 1991, Norton & Company. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF