Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 114
3478608
14223
524
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Somogyi József (1916-1993): Szerelmespár. Faragott fa, jelzett, m: 35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3480138
14224
524
3200
Férfi portré - faragott fa dísz, 38x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3482711
14225
524
28000
Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Festett kerámia, képcsarnok címkével, jelzett, hibátlan, m: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3482742
14226
524
R. Kiss Lenke (1926-2020): Lány ággal. Képcsarnok címkével, jelzett, patinázott műgyanta, ujja sérült, m: 38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3474229
14227
524
Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Terrakotta, jelzett, lábánál ragasztott, m: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3475362
14228
524
36000
Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott epoxi szobor, jelzett, Képcsarnok címkével 35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3475374
14229
524
24000
Gyurcsek Ferenc (1942-): Gitározó. Bronzírózott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3461875
14230
524
Faragott csont keleti szobor, női figura ábrázolással, fa talapzaton, m: 27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3481925
14231
524
Charleston táncosnő fém szobor, márvány talapzaton, m: 15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3173570
14232
524
32000
Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3397428
14233
524
44000
Horetzky (1969-): Állatpár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 6 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// "Horetzky (1969-): Animal pair. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 6 cm. Provenance: from the artist's own collection {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3464883
14234
524
Sütő András domborított rézlemez kép, fa lapon, 14x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house