Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 114
3453676
14199
524
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Frederic Remington (1861-1909): The Buffalo Signal, Patinázott bronz, jelzett. Gránit talapzaton, névtáblával. 23x35 cm Frederic Remington (1861-1909): The Buffalo Signal, Patinated bronze, marked. On granite pedestal, with nameplate. 23x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3453678
14200
524
80000
Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains, Patinázott bronz, jelzett. Márvány talapzaton, névtáblával. 23x28 cm Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains , Patinated bronze, marked. On marble pedestal, with nameplate. 23x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3097035
14201
524
180000
Haraszty István (1934-2022): Absztrakt kompozíció. Réz, kő, jelzett, 49x11x9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
3498529
14202
524
Jálics Gyula (1940-2016): Busójárás. Faragott fa, jelzett, 58x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3395742
14203
524
220000
Taubert László (1966-): Ikarosz. Patinázott bronz, márvány lapon, jelzés nélkül, az alkotó szándéka szerint a megformálás során hagyott ujjlenyomataival jelezve. Az alkotó Ikarosz személyében saját magát formálta meg. 27x27 cm, márvány lap 35x35 cm. Taubert László egyik különösen ritka alkotása. /// László Taubert (1966-): Icarus. Patinated bronze on a marble base, unsigned, marked by the artist's fingerprints intentionally left during the creation process. The artist portrayed himself in the figure of Icarus. 27x27 cm, marble base 35x35 cm. One of László Taubert's particularly rare works. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
3397634
14204
524
1500000
Horetzky (1969-): Medúza fej vízköpő. Patinázott bronz faliplakett, falikútnak is felszerelhető, cca 2005, jelzés nélkül, 28x47 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Medusa Head Gargoyle. Patinated bronze wall plaque, can also be installed as a wall fountain, circa 2005, unsigned, 28 x 47 cm. Provenance: from the artist's own collection. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 500 000 HUF
Minimum bid:
1 500 000 HUF
1 500 000 1 800 000 2 000 000
3390644
14205
524
44000
Pogány Gábor Benő (1962-): Zeusz-díj. Bronz Zeusz szobor, márvány talapzaton, az MVM iparági díja, m: 27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3333411
14206
524
800000
Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 000 HUF
800 000 950 000 1 100 000
3498532
14207
524
Jálics Gyula (1940-2016): Zsuzsanna és a vének. Faragott fa, jelzett, 58x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3498538
14208
524
30000
Jálics Gyula (1940-2016): Bűnbeesés. Faragott fa, jelzett, 58x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3440330
14209
524
40000
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1975, jelzett, m: 50 cm /// Kristóf Kelemen (1922-2001): Female Nude. Terracotta, 1975, signed, height: 50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3493294
14210
524
Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house