Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 114
3519436
14186
524
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Ismeretlen jelzéssel: Galambpár. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930, jelzett, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3519519
14187
524
Vass Áron (1891-1979): Pipázók. Makfalva, 1963, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, kalap levált, m:28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3395084
14189
524
6500
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3420765
14190
524
3800
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3461870
14191
524
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábrázolással, fa talapzaton, m: 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3456879
14192
524
36000
Józsa Lajos (1944- ) - Vízmerítő. Bronz, márvány talapzaton, m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3469068
14193
524
70000
Ács János (John Carpenter): Galopp. 24 karátos arannyal patinázott fém, jelzés nélkül, 40x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3319691
14194
524
36000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3280669
14195
524
300000
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
3222381
14196
524
300000
1979, Vilt Tibor (1905-1983): Emlékmű. Geometrikus alumínium elemekből összeállított, mozgatható részekből is álló applikáció, márvány talapzaton. Jelzett, m: 39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
3414722
14197
524
28000
Ligeti Erika (1934-2004): Bohócöltöztető. Bronz fali plakett, jelzett, 28x20 cm /// Erika Ligeti (1934-2004): Clown Dresser. Bronze wall plaque, signed, 28 × 20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3498524
14198
524
50000
Jálics Gyula (1940-2016). Ecce Homo. Faragott fa, réz kiegészítőkkel, falra akasztható, 78x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house