Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 114

Ismeretlen jelzéssel: Galambpár. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930, jelzett, m: 12 cm
14186.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Vass Áron (1891-1979): Pipázók. Makfalva, 1963, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, kalap levált, m:28 cm
14187.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm
14189.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm
14190.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábrázolással, fa talapzaton, m: 25 cm
14191.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Józsa Lajos (1944- ) - Vízmerítő. Bronz, márvány talapzaton, m: 21,5 cm
14192.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Ács János (John Carpenter): Galopp. 24 karátos arannyal patinázott fém, jelzés nélkül, 40x29 cm
14193.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
14194.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
14195.

Available for bidding
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimum bid:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
14196.

Available for bidding
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimum bid:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
Ligeti Erika (1934-2004): Bohócöltöztető. Bronz fali plakett, jelzett, 28x20 cm /// Erika Ligeti (1934-2004): Clown Dresser. Bronze wall plaque, signed, 28 × 20 cm.
14197.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jálics Gyula (1940-2016). Ecce Homo. Faragott fa, réz kiegészítőkkel, falra akasztható, 78x30 cm
14198.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF