Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 114

cca 1885-1910 Johann Maresch Fiú kosárral ás korsóval, Lány kosárral és korsóval szoborpár. Terv: August Otto. Engóbozott terrakotta, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm /// c. 1885?1910 Johann Maresch "Boy with Baskets and Jugs" and "Girl with Baskets and Jugs" - Pair of Sculptures. Design: August Otto. Engobed terracotta, signed, with minimal wear, height: 46 cm.
14236.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Royal bőrház bronz madár formájű dísz. Lengyel jelzéssel. Kerámia talapzaton. 16 cm
14237.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm
14238.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Győrfi Sándor (1951-): Civis Hotels Nívódíj. Bronz, 24x20 cm, jelzett.
14239.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szaraszvati. Faragott fa asztaldísz szobor, m: 20 cm
14240.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Józsa Lajos (1944- ) - Lórántffy Zsuzsanna. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 30 cm
14241.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Faragott csont keleti szobor, Női akt ábrázolással fa talapzaton 27 cm
14242.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábárzolással fa talapzaton 23 cm
14243.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Keleti bölcs Faragott csont keleti szobor, fa talapzaton 26 cm
14244.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Keleti bölcset ábrázoló nemesfa faragott fa szobor. 31 cm
14245.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Antik bronz női akt szobor, talapzaton, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 17 cm
14246.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, jelzett, kopással, m: 38 cm
14247.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF