https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 114
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3436082
14248
524
0
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3440319
14249
524
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3441753
14250
524
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3420204
14251
524
0
130000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3420186
14252
524
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
2841243
14253
524
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
2964297
14254
524
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Afrikai faszobor, m: 20 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3291812
14255
524
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3392065
14256
524
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
3252075
14257
524
0
600
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3271208
14258
524
0
1200
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3303322
14259
524
0
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment