Engravings Number of items: 84
3518244
18392
524
Engravings
Jacques Gabriel Grillot apát, teologiai és jogi doktor nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Jean Joseph Balechou, . / copper plate engraving 33x45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518285
18393
524
Engravings
Catherine de Seine, Epouse du Sr Dufresne (színésznő) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Lépicé munkája. / copper plate engraving. Foxing. 27x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518263
18394
524
Engravings
Vizitáció. (Mária látogatása Erzsébetnél) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet I. G. Wille munkája. / copper plate engraving. Foxing. 51x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518229
18395
524
Engravings
La cuisiniére Hollandoise - A holland szakácsnő c. nagy méretű XIX. századi rézmetszet Jean Geroges Wille, Gabriel Metsu képe után. / copper plate engraving 25x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517577
18396
524
Engravings
Lotaringiai Károly Henri / Charles Henri de Lorraine (1649-1723) nagy méretű rézmetszetű portréja. 34x49 cm Nicolas de Larmessin metszete / copper plate engraving {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3514786
18397
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harca, papír, rézmetszet, foltos, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514714
18398
524
Engravings
cca 1880 Szilágyi Dezső (1840-1901) jogász, politikus, igazságügy miniszter portréja, kiadta: Vereby Soma, Bp., Légrády-ny., papír, litográfia, foltos, sérült kartonnal, 20,5x18,5 cm, lap: 55x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514842
18399
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, papír, rézmetszet, foltos, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514851
18400
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, foltos, kis gyűrődésekkel, 22x14 cm, lap: 49x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514855
18401
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, hajtásnyommal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514874
18402
524
Engravings
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514902
18403
524
Engravings
cca 1871 Kollarz Ferenc (1825-1894): Az 1870-71-ik háború és béke emléklapja, rajzolta: - -, "Magyarország és a nagy világ" 1871-diki folyamának 1-ső negyedéves műlapja, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, sérült, foltos, gyűrődéssel, hajtásnyommal, 40x51 cm, lap: 55x74 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house