Engravings

Number of items: 84

Jacques Gabriel Grillot apát, teologiai és jogi doktor nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Jean Joseph Balechou, . / copper plate engraving 33x45 cm
18392.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Catherine de Seine, Epouse du Sr Dufresne (színésznő) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Lépicé munkája. / copper plate engraving. Foxing. 27x40 cm
18393.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vizitáció. (Mária látogatása Erzsébetnél) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet I. G. Wille munkája. / copper plate engraving. Foxing. 51x40 cm
18394.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
La cuisiniére Hollandoise - A holland szakácsnő c. nagy méretű XIX. századi rézmetszet Jean Geroges Wille, Gabriel Metsu képe után. / copper plate engraving 25x40 cm
18395.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Lotaringiai Károly Henri / Charles Henri de Lorraine (1649-1723) nagy méretű rézmetszetű portréja. 34x49 cm Nicolas de Larmessin metszete / copper plate engraving
18396.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1934 Törökök és magyarok harca, papír, rézmetszet, foltos, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18397.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1880 Szilágyi Dezső (1840-1901) jogász, politikus, igazságügy miniszter portréja, kiadta: Vereby Soma, Bp., Légrády-ny., papír, litográfia, foltos, sérült kartonnal, 20,5x18,5 cm, lap: 55x35 cm
18398.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, papír, rézmetszet, foltos, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18399.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, foltos, kis gyűrődésekkel, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18400.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, hajtásnyommal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18401.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm
18402.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1871 Kollarz Ferenc (1825-1894): Az 1870-71-ik háború és béke emléklapja, rajzolta: - -, "Magyarország és a nagy világ" 1871-diki folyamának 1-ső negyedéves műlapja, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, sérült, foltos, gyűrődéssel, hajtásnyommal, 40x51 cm, lap: 55x74 cm
18403.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events