Engravings Number of items: 84
2344616
18452
524
Engravings
Domenico Theotokopuli. El Greco (1547-1614): Angyali üdvözlet, Nemes Marcell műgyűjteményéből (Collection Marcell de Nemes). Fotógravűr, papír. Bp., é.n. (1910-20 körül). Photographie et Photogravure de la Société Anonyme pour Reproduction. Ma a festmény a Szépművészeti Múzeum, Régi Képtár gyűjteményében. Lap hátoldalán javított szakadással. 42×27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2651514
18453
524
Engravings
S. v. Perger után, J. Kowatsch metszése: Doctor Faust. Rézmetszet, papír, jelzett ametszeten. 12x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
2651648
18454
524
Engravings
Tiepolo után, F. Böttcher metszése. Krisztus töviskoronával. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 11,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
2743065
18455
524
700
Engravings
David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
3076540
18456
524
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3319255
18457
524
Engravings
cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3406322
18458
524
380000
Engravings
Hartmann Schedel (1440-1510): Buda látképe, 1493. (Buda első képes ábrázolása) Buda színezett fametszetű látkép keleti irányból felvéve, két levélre nyomtatva. Hátoldalán szöveggel, Paszpartuban. 240 × 530 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
3311851
18459
524
Engravings
Abris der Statt Neustatt in Francken sampt den Verschantzungen, worinen die Kay. und Bay. Armeen quartirt haben den 6. Julij 1640 (A frankóniai Neustatt városa, ahol a császári és bajor seregek állomásoztak 1640. július 6. A térkép jobb alsó sarkában Salzburg várának látképe). Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Merian, 1645 körül. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 18,5x36 cm / engraving on paper, slightly damaged {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3073385
18460
524
Engravings
Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
2651561
18461
524
Engravings
K. Lober metszése: Mazagram védelme. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 9x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3484364
18462
524
3200
Engravings
XVIII. sz. Szentháromság rézmetszetű szentkép Czetter Sámuel (1765-1829 k.): 9x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3485605
18463
524
4800
Engravings
ca 1800 2 db rézmetszetű szentkép 9x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house