Engravings Number of items: 84
3368246
18440
524
Engravings
cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3378329
18441
524
Engravings
Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3356430
18442
524
Engravings
cca 1860 Löfler-Bertrand: Megaspiläon, Görögország, acélmetszet, sérült, 19×24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3356410
18443
524
Engravings
Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült. 28,5x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3335103
18444
524
4800
Engravings
Josef Bergler (1753-1829): Jelenet, 1802. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, törésnyommal, 30x39 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3335088
18445
524
Engravings
Hajek jelzéssel: Jelenet Szent Ivánnal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3004514
18446
524
Engravings
3 db ismert ember metszet: Lord Brougham, Cardinal Dezio Azzolini, J. H. Ferr. v. Wessenberg. Acélmetszet, kőnyomat kb 14x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3004513
18447
524
Engravings
cca 1880 Ansicht des dritten Allgemeinen Deutschen Turnfestplatzes in Leipzig fametszet, kis beszakadásokkal 30x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3290967
18448
524
22000
Engravings
cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3222497
18449
524
Engravings
Andries Bicker (1586-1652) Amsterdam polgármesterének rézmetszetű portréja. Jelzett: Reckleben XVIII-XIX.sz. Üvegezett keretben, hátoldalán XX. sz. eleji leírással / A prominent burgomaster (mayor) of Amsterdam 22x14 cm, küldö méret 38x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3051810
18450
524
6500
Engravings
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3051808
18451
524
6500
Engravings
A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house