https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 84

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm
1
18440.

cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm
1
18441.

Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860 Löfler-Bertrand: Megaspiläon, Görögország, acélmetszet, sérült, 19×24 cm
1
18442.

cca 1860 Löfler-Bertrand: Megaspiläon, Görögország, acélmetszet, sérült, 19×24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült. 28,5x19,5 cm
1
18443.


Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült.
28,5x19,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Josef Bergler (1753-1829): Jelenet, 1802. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, törésnyommal, 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
1
18444.

Josef Bergler (1753-1829): Jelenet, 1802. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, törésnyommal, 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Hajek jelzéssel: Jelenet Szent Ivánnal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben.
1
18445.

Hajek jelzéssel: Jelenet Szent Ivánnal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3 db ismert ember metszet: Lord Brougham, Cardinal Dezio Azzolini, J. H. Ferr. v. Wessenberg. Acélmetszet, kőnyomat kb 14x20 cm
1
18446.

3 db ismert ember metszet: Lord Brougham, Cardinal Dezio Azzolini, J. H. Ferr. v. Wessenberg. Acélmetszet, kőnyomat kb 14x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1880 Ansicht des dritten Allgemeinen Deutschen Turnfestplatzes in Leipzig fametszet, kis beszakadásokkal 30x21 cm
1
18447.

cca 1880 Ansicht des dritten Allgemeinen Deutschen Turnfestplatzes in Leipzig fametszet, kis beszakadásokkal 30x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig
1
18448.

cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Andries Bicker (1586-1652) Amsterdam polgármesterének rézmetszetű portréja. Jelzett: Reckleben XVIII-XIX.sz. Üvegezett keretben, hátoldalán XX. sz. eleji leírással / A prominent burgomaster (mayor) of Amsterdam 22x14 cm, küldö méret 38x30 cm
1
18449.

Andries Bicker (1586-1652) Amsterdam polgármesterének rézmetszetű portréja. Jelzett: Reckleben XVIII-XIX.sz. Üvegezett keretben, hátoldalán XX. sz. eleji leírással / A prominent burgomaster (mayor) of Amsterdam 22x14 cm, küldö méret 38x30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
1
18450.

Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm
1
18451.

A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment