Engravings Number of items: 84
3522177
18380
524
Engravings
Francois Nicolas Martinet - Buffon: Eider Male - Dunalúd színezett rézmetszetű képe. 21x24 cm Kis beszakadással nagy margókkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3520916
18381
524
Engravings
cca 1865 Die Sündfluth, metszet, 11×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516493
18382
524
Engravings
"Institution de L'Ordre du St. Esprit. (1er Janvier 1579)" (Szent Lélek-rend alapítása (1579 Január 1.), Paris, Furne, metszet, kissé foltos, 16x13 cm, lap: 27x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516490
18383
524
Engravings
G. Staal - W.H. Egleton: "St. Vierge", Szűz Mária és a kisded, acélmetszet, foltos, a szélén szakadással, 17x12 cm, lap: 26x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484360
18384
524
Engravings
XVIII. sz. Szentháromságot ábrázoló rézmetszetű szentkép 15x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484362
18385
524
Engravings
XVIII. sz. rézmetszetű szentkép 9x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514181
18386
524
3800
Engravings
cca 1861 Ungvár vára és városa (látkép), 2 db színezett rotációs fametszet egy lapon, papír, jelzés nélkül. Vasárnapi Újságból kiemelt, 9x14 és 10x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3502582
18387
524
Engravings
Martin Engelbrecht - Alexander Gläser, Augusta Vindel: kastélyok, épületek Vegyes építészeti metszetek. ca 1730 10 db Rézmetszet. / Architectural plans of different castles and buildings. Engravings 10 pcs 39x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3502589
18388
524
Engravings
Martin Engelbrecht - Alexander Gläser, Augusta Vindel: kastélyok, épületek Vegyes építészeti metszetek. ca 1730 12 db Rézmetszet. 2 sérült / Architectural plans of different castles and buildings. Engravings 12 pcs 39x24 cm and bigger 2 damaged {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3519048
18389
524
24000
Engravings
1596 Frans Hogenberg (1535-1590): Vienna vulgo Vienne de France - Le grand chemin de Rochillon en Daulphino. részmetszetű látkép 46x18 cm Paszpartuban. / Copper plate engraving. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3518913
18390
524
Engravings
1896 Bikaviadalt ábrázoló nagy méretű litográfia. - Spanyolország, La lidia revista taurina ilustrada c. magazin képe. 56x41 cm, jó állapotban / large lithograph about bull fights from the 1890-s. 56x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518917
18391
524
Engravings
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house