Available for bidding
18402.
Engravings
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |