Ex libris - small-graphics

Number of items: 48

Nagy László Lázár (1935-2019): Gulyás Mihály fantasztikus könyveiből (ex libris). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán Szíj Rezső gyűjteményéből bélyegzéssel, passzpartuban, 11×7 cm
11180.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Lustig István (héber feliratú judaika könyvjegy). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9x7,5 cm.
11181.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Radványi Román Károly (1900-1957): Zsidó írók könyvtárából, dr. Lustig István ügyvéd (judaika ex libris), 1935. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 9,5x7,5 cm.
11182.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11183.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Adalberti Lékó, 1914. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x7,5 cm
11184.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sinkó Károly (1910-1967): Szent Ferenc, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 14,5x10 cm
11185.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Turi Tóth Tibor (1931-1977): Ex libris Mme. Gabriella Tóth, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. 12x6,5 cm
11186.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
UJ vagy JU jelzéssel: Ex libris Nelca. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×7 cm
11187.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Valerio Fraschetti (1910-1977): Ex libris Ing. Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5x11,5 cm
11188.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vén Zoltán (1941- ): A bolond is eljut a mennyek országába..., Eötvös Gimnázium IV c., 25. jubileum 1986.V.30, Császár Kert. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/40), 11,5×8 cm
11189.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Ex libris L. Fellegi. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7x4,5 cm
11190.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Kisgrafika (Glory to the god...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x4,5 cm
11191.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events