Ex libris - small-graphics

Number of items: 48

Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, 1933. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm
11156.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11157.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, apró lapszéli szakadással, 17×13 cm
11158.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dániel Viktor (1926-2001): Ex libris Bali Ferenc, Tihany, a Zenei Napok emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 8x6 cm
11159.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Enric Cristofor Ricart i Nin (1893-1960) : össz. 6 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11160.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Ex libris Kuzma Róbert. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. Felső sarkaiban vágott. 5x7 cm
11161.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ex libris Rákos Éva, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 6x5 cm
11162.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ex libris terv (Bábel tornya). Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. 14x10,5 cm
11163.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ex libris terv. Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5x8 cm
11164.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 12 fametszet. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten. Debreceni Pedagógus Művelődési Ház, Ajtósi Dürer Exlibrisgyűjtő Köre kiadása. Közte Ex libris Gorka Géza, ex libris Zsivótzky Gyula stb. Eredeti kiadói, számozott (062/150 sz.) mappában. Lapméret: 20x12,5 cm. Komplett!
11165.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Szánka Rózsa. Rézkarc, mezzotinto papír, jelzett, 5x4 cm.
11166.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris Ujszászi Róbert. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×12 cm
11167.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events