Ex libris - small-graphics Number of items: 48
3459840
11156
521
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, 1933. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467720
11157
521
Ex libris - small-graphics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507328
11158
521
Ex libris - small-graphics
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, apró lapszéli szakadással, 17×13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3385377
11159
521
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-2001): Ex libris Bali Ferenc, Tihany, a Zenei Napok emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 8x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3468526
11160
521
Ex libris - small-graphics
Enric Cristofor Ricart i Nin (1893-1960) : össz. 6 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3398564
11161
521
Ex libris - small-graphics
Ex libris Kuzma Róbert. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. Felső sarkaiban vágott. 5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507756
11162
521
Ex libris - small-graphics
Ex libris Rákos Éva, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 6x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3412992
11163
521
Ex libris - small-graphics
Ex libris terv (Bábel tornya). Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. 14x10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412997
11164
521
Ex libris - small-graphics
Ex libris terv. Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3417272
11165
521
3400
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 12 fametszet. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten. Debreceni Pedagógus Művelődési Ház, Ajtósi Dürer Exlibrisgyűjtő Köre kiadása. Közte Ex libris Gorka Géza, ex libris Zsivótzky Gyula stb. Eredeti kiadói, számozott (062/150 sz.) mappában. Lapméret: 20x12,5 cm. Komplett! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3488477
11166
521
Ex libris - small-graphics
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Szánka Rózsa. Rézkarc, mezzotinto papír, jelzett, 5x4 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459888
11167
521
Ex libris - small-graphics
Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris Ujszászi Róbert. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house