Ex libris - small-graphics Number of items: 48
3459892
11168
521
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Carolus Kovrig (Kovrig Károly könyvjegy). Klisé, papír. 8x3 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468532
11169
521
Ex libris - small-graphics
Julio Fernández Sáez (1924-): össz. 6 db ex libris és kisgrafika (2 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3474833
11170
521
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika folyóirat 1992-1994, komplett évfolyamok. A tételhez tartozik az 1994. évi különszám. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3474848
11171
521
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika folyóirat 1972-1974 és 1975-1977, komplett évfolyamok. Félvászon kötésekben, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3467604
11172
521
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3510900
11173
521
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kos- vagy zergefej (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507064
11174
521
Ex libris - small-graphics
König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3412867
11175
521
Ex libris - small-graphics
Lajos Ferenc (1912-1998): 24 db ex libris. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Karton tokban. 14x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3412870
11176
521
Ex libris - small-graphics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3412990
11177
521
Ex libris - small-graphics
Lajos Ferenc (1912-1998): Ex libris Papp Mária (ex libris terv). Tus, papír, jelzett. 10x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3459900
11178
521
Ex libris - small-graphics
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Doctor iuris Lustig. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 16x8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3459837
11179
521
Ex libris - small-graphics
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett. 7x5,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house