Ex libris - small-graphics

Number of items: 48

Jelzés nélkül: Ex libris Carolus Kovrig (Kovrig Károly könyvjegy). Klisé, papír. 8x3 cm
11168.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Julio Fernández Sáez (1924-): össz. 6 db ex libris és kisgrafika (2 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, klf. méretekben.
11169.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1992-1994, komplett évfolyamok. A tételhez tartozik az 1994. évi különszám. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban.
11170.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1972-1974 és 1975-1977, komplett évfolyamok. Félvászon kötésekben, jó állapotban.
11171.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×10 cm
11172.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kos- vagy zergefej (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6 cm
11173.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
11174.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Lajos Ferenc (1912-1998): 24 db ex libris. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Karton tokban. 14x10 cm
11175.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11176.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lajos Ferenc (1912-1998): Ex libris Papp Mária (ex libris terv). Tus, papír, jelzett. 10x6 cm
11177.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Doctor iuris Lustig. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 16x8,5 cm
11178.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett. 7x5,5 cm
11179.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events