Available for bidding
11174.
517. Paintings, posters, ex libris auction
Ex libris - small-graphics
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |