Ex libris - small-graphics

Number of items: 48

Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 13 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
11144.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Irma Kühnemann. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 12x9 cm
11145.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex-libris dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×9 cm
11146.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Desiderius Réz anno sancto MCMXXXVIII (1938). Klisé, papír, jelzett a klisén, 8x5,5 cm
11147.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Mészárosék. Klisé, papír, jelzett a klisén, lap alja kissé elszíneződött, 8,5x6 cm
11148.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 db ex libris: Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ex libris Kőrösi Lajos. Fametszet, papír, jelzett. 12x7 cm és Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex libris Losonczi Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 11x6 cm.
11149.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
5 db 18. századi rézmetszetű, címeres ex libris, részben sérült és foltos, 8x6 cm körüli méretekben
11150.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Alfredo Guido (1892-1967): Ex libris Joaquin V. Gonzalez (könyvjegy, judaika, szvasztika ábrázolással). Klisé, papír, jelzés nélkül. 7,5x5 cm
11151.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 10 db ex libris (3 db paszpartuban), közte 2 db erotikus. Fametszet, papír, mindegyik jelzett, 7,5x4,5 és 9,5x11 cm közötti méretekben.
11152.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 8 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, kettő kivételével mindegyik jelzett, klf. méretekben.
11153.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Aubrey Beardsley (1872-1898) Erdey Aladár ex libris Klisé, 10,5x6 cm
11154.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Buday György (1907-1990): 7 db kisgrafika és ex libris, klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11155.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events