Glass-objects Number of items: 468
3378791
12884
522
Glass-objects
Ólomkristály konyakos pohár garnitúra, 6 darab, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3382685
12885
522
Glass-objects
Lila hengerváza, jelzés nélkül, kopott, m: 23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3347848
12886
522
Glass-objects
Patikai üveg dugóval, lepattanással, m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382693
12887
522
Glass-objects
Vörös zsugormázas üveg hengerváza, lepattanással, m: 25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3349385
12888
522
Glass-objects
Szecessziós pohár. Zománcfestett, kopott, m: 10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3385086
12889
522
Glass-objects
Préselt kínálótálca, népi mulatság mintájával díszítve, hibátlan, 22x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3382361
12890
522
Glass-objects
Fagylaltos kehely garnitúra, 6 darab, minimális kopással, d: 10 cm, m: 8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3382677
12891
522
3200
Glass-objects
Részben anyagában színezett bordás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3311774
12892
522
3400
Glass-objects
3 darab hialitüveg tárgy, váza, kínáló, m: 17 cm alatt, d: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3316566
12893
522
24000
Glass-objects
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3377525
12894
522
3400
Glass-objects
Ólomkristály ötosztatú csemegekínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 36x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3384902
12895
522
Glass-objects
Murano anyagában színezett levélnehezék üvegpogácsa, jelzés nélkül, d: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house