Glass-objects Number of items: 468
3371927
12872
522
32000
Glass-objects
cca 1890, Victor Saglier (1809-1894) kekszkínáló. Savmaratott hutaüvegen aranyszínű kartusokban kézzel festett kétalakos zsánerjelenetek, neorokokó stílusú ezüstözött szerelékkel, jelzett az üvegen, jelzett a fogón, d: 15 cm, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3274337
12873
522
Glass-objects
Keith Haring által tervezett mintával díszített pohár, m: 13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3394733
12874
522
22000
Glass-objects
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3274346
12875
522
Glass-objects
Doboznyi vegyes prizma és csillárszerelék. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3394878
12876
522
Glass-objects
Üveg kínáló, irizáló felülettel, kopással, d: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3398004
12877
522
3200
Glass-objects
Cseh barackszínű hamuzó, jelzés nélkül, kis kopással, 14x11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3363195
12878
522
Glass-objects
2 db design üveg tál Morion jelzéssel az egyik 17x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3274351
12879
522
Glass-objects
Ötosztatú füstszínű csemegekínáló, 32x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3356587
12880
522
4800
Glass-objects
Bohemia ólomkristály kínáló, címkével jelzett, hibátlan, dobozában, d: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3274348
12881
522
Glass-objects
8 darab csillár prizma, h: 15 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3349383
12882
522
Glass-objects
Porciós kancsó. cca 19. sz. vége, Parád, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3379736
12883
522
4800
Glass-objects
Kék kézi üveg dísztál, Anyagában színezett, jelzett,hibátlan 28x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house