Glass-objects Number of items: 468
3466550
12740
522
3800
Glass-objects
Kétrészes királykék üveg kínáló, hibátlan, 27x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3472376
12741
522
7500
Glass-objects
Mid-century anyagában színezett hutaüveg váza, hibátlan, m: 36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3471660
12742
522
5500
Glass-objects
Moser borostyánsárga parfűmös üveg, formába öntött, jelzett,9x9 cm, elöregedett gumi részekkel / Moser yellow perfume bottle, with hallmark, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3439376
12743
522
26000
Glass-objects
Biedermeier emlékpohár. XIX. sz. Überfangos, bíborpácolt, rajta a Szerencse, Egészség, Béke feliratok németül és a fogalmak allegóriái vésve. kopással, m: 14 cm /// Biedermeier commemorative glass. 19th century, cased, ruby-stained, engraved with the German inscriptions Glück, Gesundheit, Frieden (Luck, Health, Peace) and allegorical motifs. With wear, height: 14 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3307505
12744
522
Glass-objects
2 darab iparművész hutaüveg váza, m: 13-20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3469458
12745
522
2200
Glass-objects
Királykék üveg kínáló, hibátlan, d: 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3412409
12746
522
Glass-objects
Ólomkristály váza pácolt díszítéssel, hibátlan, m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412885
12747
522
Glass-objects
Nagyméretű, téli tájat ábrázoló préselt, savmaratott üveg asztalközép kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3426953
12748
522
Glass-objects
Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 53 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 53 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3472363
12749
522
Glass-objects
Borostyánszínű krakléüveg ecetes edény, m: 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3466515
12750
522
Glass-objects
Montana design hengerüveg váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465571
12751
522
4400
Glass-objects
Cseh üveg kiöntő, többrétegű, hutaüveg hibátlan 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house