Glass-objects

Number of items: 468

Kétrészes királykék üveg kínáló, hibátlan, 27x27 cm
12740.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Mid-century anyagában színezett hutaüveg váza, hibátlan, m: 36 cm
12741.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Moser borostyánsárga parfűmös üveg, formába öntött, jelzett,9x9 cm, elöregedett gumi részekkel / Moser yellow perfume bottle, with hallmark,
12742.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Biedermeier emlékpohár. XIX. sz. Überfangos, bíborpácolt, rajta a Szerencse, Egészség, Béke feliratok németül és a fogalmak allegóriái vésve. kopással, m: 14 cm ///    Biedermeier commemorative glass. 19th century, cased, ruby-stained, engraved with the German inscriptions Glück, Gesundheit, Frieden (Luck, Health, Peace) and allegorical motifs. With wear, height: 14 cm.
12743.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2 darab iparművész hutaüveg váza, m: 13-20 cm
12744.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Királykék üveg kínáló, hibátlan, d: 25 cm
12745.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ólomkristály váza pácolt díszítéssel, hibátlan, m: 16 cm
12746.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagyméretű, téli tájat ábrázoló préselt, savmaratott üveg asztalközép kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm
12747.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 53 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 53 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques.
12748.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Borostyánszínű krakléüveg ecetes edény, m: 25 cm
12749.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Montana design hengerüveg váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
12750.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Cseh üveg kiöntő, többrétegű, hutaüveg hibátlan 25 cm
12751.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events