Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 44
3472210
22397
522
Books: Sports, Chess, Alpinism
Vegyes sakk tétel: 1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3214654
22398
522
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3367947
22399
522
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. 235p. + 2 t Kiadói félvászon-kötésben, Megjelent 2570 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3330039
22400
522
Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3352010
22401
522
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3383112
22402
522
Gyakorlatsorok és ellenőrzési rendszer a kisiskolások úszásoktatásához. Technikajavító gyakorlatok. Összeáll.: Kiricsi János. Bp., 1993, Magyar Testnevelési Egyetem, 61+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3291746
22403
522
John Littleford - Andrew Magrath: Tennis. Perfekte Technik, kluge Taktik. München, 2010, Copress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3352954
22404
522
200
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 300 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house