Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 44

Vegyes sakk tétel:  1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.  Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
22397.

Vegyes sakk tétel:
1993-1994 Sakkélet 6 száma;
Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22398.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22399.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22400.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22401.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22402.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22403.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák
22404.

Available for bidding
200 HUF
0,54
0,63
Minimum bid:
200 HUF
200 300 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events