Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 44
3486592
22385
522
Books: Sports, Chess, Alpinism
Meyer, Hans: Dél-Amerika hegyóriásai. Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította: M. Márki Mária. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3486583
22386
522
Dolomiti in provincia di Belluno (Italia). Dr. B. Kállay István jogtudós, egyetemi tanács possessori bélyegzésével. Bologna, 1967. Kiadói ragasztott papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3485869
22387
522
Feleki László: Kilencven perc 6:3 Bp., 1954. Szépirodalmi Kiadói papírkötésben, csak 5000 pld {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505512
22388
522
Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3415203
22389
522
Flandhoffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 175p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3473217
22390
522
Galla Ferenc-Horváth István: Judo övvizsgák. Bp., 1982, Sport. ALÁÍRÁSOKKAL! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3162890
22391
522
Kocsis L. Mihály: Makacs terep. (Sportol a tömegem.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Sport. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3260740
22392
522
Kőváriné Szendrődi Ildikó - Kővári Károly: Sí ABC. Bp., 1974, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3309359
22393
522
Sportjátékok I-III. köt. I. köt.: Iskolai és népi játékok. II. köt.: Sportjátékok elmélete és módszertana. Kézilabdázás. Röplabdázás. III. köt.: Kosárlabdázás. Labdarúgás. Felkészítés-versenyzés. Szerk.: Gál László. Főiskolai tankönyv. Bp., 1992, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3356463
22394
522
3 darab sport témájú könyv: Kuchárik J: Alsófokú szertorna-gyakorlatok. Philostratos: A tréneri tudományról. Ilovay Sándor: Munka és sport. Helyenként sérült papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3453754
22395
522
Mosso Angelo: A nevelés reformja (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Ford.: Karafiáth Márius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt., VIII+151 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3453102
22396
522
Bácskai Györgyi et al.: Selyemszárnyakon. Ismerkedés az ejtőernyőzéssel. Bp., 1969, Zrínyi, 206+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house