Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 44

Meyer, Hans: Dél-Amerika hegyóriásai. Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította: M. Márki Mária. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22385.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dolomiti in provincia di Belluno (Italia). Dr. B. Kállay István jogtudós, egyetemi tanács possessori bélyegzésével. Bologna, 1967. Kiadói ragasztott papírkötés, jó állapotban.
22386.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Feleki László: Kilencven perc 6:3 Bp., 1954. Szépirodalmi Kiadói papírkötésben, csak 5000 pld
22387.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés
22388.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22389.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22390.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kocsis L. Mihály: Makacs terep. (Sportol a tömegem.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Sport. Kiadói papírkötés.
22391.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kőváriné Szendrődi Ildikó - Kővári Károly: Sí ABC. Bp., 1974, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22392.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22393.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22394.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mosso Angelo: A nevelés reformja (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Ford.: Karafiáth Márius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt., VIII+151 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.
22395.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bácskai Györgyi et al.: Selyemszárnyakon. Ismerkedés az ejtőernyőzéssel. Bp., 1969, Zrínyi, 206+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
22396.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events